Į pradžią Paštas Svetainės žemėlapis
Į pradžią
Lampėdžių bendruomenės centras (LBC)

      edita

2009-02-04  Šv. Mišios ir apdovanojimai

Šių metų Sausio 25 dieną Sekmadienį ponų Černių namuose (Vytauto g.10) buvo aukojamos Šventos Mišios. Po Mišių bendruomenė iškilmingai apdovanojo konkurso „Pasitikime Lietuvos vardo tūkstantmetį su šviesa ir grožiu“ nugalėtojus.

Per pamokslą Šv Juozapo parapijos kunigas pasakojo apie apaštalą Šv. Paulių, kuris kaip tik sausio 25-tą dieną kelionėje į Damaską atsivertė iš nuožmaus Krikščionių persektojo Karaliaus Sauliaus į tautų apaštalą šv. Paulių. Nors jis pats nematė Kristaus, tačiau juo įtikėjo ir ėmė skleisti jo tikėjimą. Apaštalo laiškai ir misijos padarė didžiulę įtaką Krikščionybės kaip atskiros religijos atsiradimui ir išplitimui.

 

Popiežiaus Benedikto XVI iniciatyva nuo 2008 metų birželio 28 d. iki 2009 m. birželio 29 d. minimi apaštalo Pauliaus metai, skirti dviejų tūkstantmečių jubiliejui nuo apaštalo Pauliaus gimimo. Religines giesmes giedojo Lampėdžių bendruomenės choras „Laumės pėda“.

 

Po Šv Mišių, bendruomenė surengė konkurso „Pasitikime Lietuvos vardo tūkstantmetį su šviesa ir grožiu“ apdovanojimą. Komisija pirmą vietą skyrė Čepų šeimai (Gintaro g.2). Antroji vieta atiteko Černeckų šeimai (Romuvos g.5). Trečia vieta buvo skirta Puodžių šeimai (Gintaro g.7)

 

Kaip gražiai apsišvietę namus, buvo paminėti Lapienių šeima (Romuvos g.57b), Koncevičių šeima (Vytauto g.6), Bareikių šeima (Vytauto g.13), Cechanavičių šeima (Vytauto g.20), Stelmokaičių šeima (Gintaro g.1).

 

Lampėdžių bendruomenės centras dėkoja visiems gyventojams per Kalėdų laikotarpį apsišvietusiems savo namus ir taip prisidėjusiems prie šventinės dvasios kūrimo gyvenvietėje.

 

LBC valdyba

 
Atgal   Spausdinti  
Renginio anonsas...
Vasario 15 dieną 14:30 val
 Černių namuose, Vytauto g.10,
bus aukojamos
 
ŠV. M I Š I O S
© Lampedziai. Visos teisės saugomos.
Sprendimas:
Idamas. Naudojama Smart Web sistema.